Proč je naše společnost v takovém chaosu? Protože hrajeme hru ega na dobro a zlo… Vytvořili jsme si milion názorů na to, co vše je špatné. A teď se v tom plácáme, protože to chceme vylepšovat. A tak si navzájem vnucujeme, co by mělo být jinak. Neumíme žít s tím, co máme k dispozici. Chceme to jinak, lépe.
Osobní rozvoj:
- Chcete reportáž z místa neštěstí? A co takhle z místa štěstí?
- Život se s vámi nemazlil?
- Režírujete si svůj život sami, nebo hrajete komparz v jiných příbězích?
- Velké poděkování škole, jak skvěle nás připravuje pro život
- Zpomalte! Nic víc nepotřebujete…
- Jak změnit druhé lidi, aby se chovali lépe?
- Nemůžete to změnit? Tak to přijměte!
- Jste zdraví? Skvělé, tak si to prožívejte!
- Vděčnosti není nikdy dost
Proč je naše společnost v takovém chaosu? 🌍
Protože hrajeme hru ega na dobro a zlo… ⚖️
Vytvořili jsme si milion názorů na to, co vše je špatné. 🧠
A teď se v tom plácáme, protože to chceme vylepšovat.
A tak si navzájem vnucujeme, co by mělo být jinak. 👉
Neumíme žít s tím, co máme k dispozici.
Chceme to jinak, lépe. ✨
Nechápeme, že čím víc s tím bojujeme, tím víc trpíme. ⚔️😔
Klidně mějme potřebu cokoliv vylepšovat…
Ale můžeme za tím kráčet v klidu. 🕊️
Více spolupracovat a méně soupeřit. 🤝
Více naslouchat druhým a méně jim vnucovat to své. 👂
Respektovat, že jsme každý jiný a vnímáme jinak. 🌱
Ve skutečnosti nejde o názory ani o výsledky.
Jde o energii, kterou my lidé dáváme do společného prostoru. ⚡
Vládne nám strach a neustálý boj s druhými lidmi. 😟
Proto je společnost v chaosu.
Protože dáváme víc energie tomu, co se nám nelíbí.
A s tím bojujeme. 🔥
Bojujeme s tím, co se nám nelíbí, takže
nezbývá energie na to, co se nám líbí. 🌤️
Raději dáváme energii druhým, aby něco změnili.
Abychom se my cítili lépe.
Co kdybychom ale pečovali spíše o to, co nás naplňuje radostí? ❤️
Co můžeme sami vykonat a mít dobrý pocit, nezávislý na druhých? 🌿