Přejít na obsahovou část stránky

Proč je naše společnost v takovém chaosu? 🌍
Protože hrajeme hru ega na dobro a zlo… ⚖️

Vytvořili jsme si milion názorů na to, co vše je špatné. 🧠
A teď se v tom plácáme, protože to chceme vylepšovat.
A tak si navzájem vnucujeme, co by mělo být jinak. 👉
Neumíme žít s tím, co máme k dispozici.
Chceme to jinak, lépe. ✨

Nechápeme, že čím víc s tím bojujeme, tím víc trpíme. ⚔️😔

Klidně mějme potřebu cokoliv vylepšovat…
Ale můžeme za tím kráčet v klidu. 🕊️
Více spolupracovat a méně soupeřit. 🤝
Více naslouchat druhým a méně jim vnucovat to své. 👂
Respektovat, že jsme každý jiný a vnímáme jinak. 🌱

Ve skutečnosti nejde o názory ani o výsledky.
Jde o energii, kterou my lidé dáváme do společného prostoru. ⚡
Vládne nám strach a neustálý boj s druhými lidmi. 😟
Proto je společnost v chaosu.
Protože dáváme víc energie tomu, co se nám nelíbí.
A s tím bojujeme. 🔥

Bojujeme s tím, co se nám nelíbí, takže
nezbývá energie na to, co se nám líbí. 🌤️
Raději dáváme energii druhým, aby něco změnili.
Abychom se my cítili lépe.

Co kdybychom ale pečovali spíše o to, co nás naplňuje radostí? ❤️
Co můžeme sami vykonat a mít dobrý pocit, nezávislý na druhých? 🌿

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ vyjadřujete souhlas k zapnutí všech cookies. Zobrazit podrobnosti

Nastavení cookies

Vaše soukromí je důležité. Můžete si vybrat z nastavení cookies níže. Zobrazit podrobnosti